• banner-1
 • banner-3
 • banner-1
 • OEM / ODM силиконски производи Производител

  OEM / ODM силиконски производи Производител

 • Од дизајн на пакувани производи

  Од дизајн на пакувани производи

 • Сон во срцето, ќе се оствари тука!

  Сон во срцето, ќе се оствари тука!

 • прием
 • Шоу-соба

За Jution Силиконска

Jution Силиконска и гума (Dongguan) копродукции, Ltd е професионална производител специјализирана за развој и производство на силиконски производи, широко се користат во Прибор и housewares. Таа е основана во 2005 година, кој се наоѓа во "фабрика на светот" -DongGuan Сити. Фабриката зафаќа површина од над 8.000 квадратни метри, над 150 квалификувани оператори. Тоа помина SA8000 2014, ISO9001: 2015, ISO14001 2014 година; и добивме "Висока и Нова технологија за претпријатија" на земјата во 2016 година.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !