• banner-1
 • banner-3
 • banner-1
 • OEM / ODM produkte silikoni Prodhuesi

  OEM / ODM produkte silikoni Prodhuesi

 • Nga projektimi të produkteve të paketuara

  Nga projektimi të produkteve të paketuara

 • Ëndërr në zemrën tënde, do të vijnë e vërtetë këtu!

  Ëndërr në zemrën tënde, do të vijnë e vërtetë këtu!

 • pritje
 • Show-dhomë

Rreth Jution Silicone

Jution Silicone & gome (Dongguan) Co, Ltd, është një prodhues profesionale e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e produkteve silikoni, e përdorur gjerësisht në enë gatimi dhe housewares. Ajo është themeluar në vitin 2005, gjendet në "fabrika e botës" -Dongguan City. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej rreth 8000 metra katrorë, mbi 150 operatorë të kualifikuar. Ajo ka kaluar SA8000 2014 ISO9001: 2015, ISO14001 2014; dhe kemi marrë "të lartë dhe New Teknologjia Ndërmarrjeve" të vendit në vitin 2016.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !