Rreth nesh

show Room

Jution Silicone & gome (Dongguan) Co, Ltd, është një prodhues profesionale e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e produkteve silikoni, e përdorur gjerësisht në enë gatimi dhe housewares. Ajo është themeluar në vitin 2005, gjendet në "fabrika e botës", Dongguan City. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej rreth 8000 metra katrorë, mbi 150 operatorë të kualifikuar. Ajo ka kaluar SA8000 2014 ISO9001: 2015, ISO14001 2014; dhe kemi marrë " Lartë dhe New Teknologjia Ndërmarrjeve " të vendit në vitin 2016.

Tani fabrika është e përbërë nga një ekip të fortë të projektimit inxhinieri; një myk precision punëtori prodhuese; Post-formimin e departamentit; departamenti QC, departamenti i paketimit. Me 3 grupe të qendrave të avancuara machining CNC dhe 3 grupe të EDM makine shkëndijë për përpunim mekanik; 30 grupe të Post-formimin e makinës për prodhimin, mbi 10 Printime dhe Spray line, në pronësi të një punëtori të madh pa pluhur paketim.

Me forcë të madhe dhe të lartë të shërbimit të klientit, ne kryerjen e inspektimin e të gjitha produkteve, cilësia është e mbrojtur në mënyrë efektive. Ne mund të projektimit dhe prodhimin e produkteve në bazë të kërkesës së klientit. Produktet tona janë shitur në më shumë se 30 vende dhe rajone, me Disney, Coca-Cola, Nestle, Marlboro, Line miq, Daiso, Hello-Kitty, L'Occitane dhe klientë të tjerë të njohur ndërkombëtarisht.

Fabrika ka qenë gjithmonë frymën e "cilësisë së parë, konsumatorit të parë, përmirësimin e vazhdueshëm" parim. Sinqerisht sigurimin e produkteve të lartë standarde dhe shërbim të kënaqshme për konsumatorët. Kompania fuqimisht besojmë se me bashkëpunim të fortë, të sinqertë dhe frymën e përmirësimit të vazhdueshëm, për të siguruar që klientët mund të gëzojnë një furnizim të qëndrueshëm, sigurimin e cilësisë dhe ofrimit të përpiktë.  


WhatsApp Online Chat !